Çarşamba, Ocak 25, 2017

2017 Sokak Trendleri


Moda her yıl bir önceki yıla göre daha eğlenceli ama daha karmaşık hale geliyor. Her yıl daha da hareketlenen ve keyifli hale gelen trendlerden en eğlencelisi sokak trendleridir. Bu karmaşıklığı anlaşılabilir hale getiren bloklar vardır. İşte Mecrea’nın blog sayfası da aynı takipçilerine bu konuda müthiş yardımcı bir kaynaktır.
Büyük destekçimiz Mecrea blog sayfası moda ile ilgili kafamızdaki tüm deli sorulara yanıt niteliğindedir. 2017 sokak trendleri ile ilgili aradığımız her şeyi bir sayfada yorulmadan bulabiliriz. Bu senenin sokak trendleri hakkında detaylı bilgi veren sayfa, okunmasının ve anlaşılmasının kolaylığı da düşünülerek yazılmış. Takipçilerine her açıdan büyük keyif veren sayfa, bu sene ile ilgili önemli bilgiler paylaştı. 2017 sokak modasında öne çıkan beş trendini yayınladı. Bunların arasında streç botlar, püf montlar, bel çantaları, mom jeansler, pussy bow denilen fular yakalar vardır. Modayı takip edenler için önemli faktörler içeren Mecrea’nın blog sayfası bulunmaz bir nimet durumundadır. Bazı parçalar 2016’nın onunda hayatımıza girip bu senede vazgeçilmezlerimiz arasında bulunuyor. Örneğin; streç botlar ve puf montlar her sene kış mevsiminde hayatımıza giriyor. Rengârenk streç botlardan tarzınıza uygun olanı seçip kıyafetlerinizi kombinleyebilirsiniz. Sokak şıklığınızın tamamlayıcısı olan puf montlar da renkli modelleri ile hayatımıza giriyor. Modayı zaman makinesi olarak hayal edersek eğer bazı parçalar, bu zaman makinesinin içinde kıyafetlerimize geri dönebiliyorlar. Bazı modacılara göre moda bir kaç yılda bir tekrar eden bir durumdur. Bahsettiğimiz bu parçalardan biri de bel çantalarıdır. Bel çantaları bir kaç senede bir hayatımıza tekrar misafir olabiliyorlar. Birçok aksesuar ve kıyafet için geçerli olan bu durum zaman değiştikçe revize olarak karşımıza çıkmaktadır.
Mecrea blog sayfası, modayı yakından takip edenlerin hayatında önemli bir yer tutmaktadır. Modayla ilgisi olmayanların içinde ise merak uyandırıp takip etme isteği oluşturmaktadır. Hiç kimse vazgeçilmez değildir ancak Mecrea Blog’ unda yazdığı yazılar ile bulunmaz ve vazgeçilmez bir Hint kumaşı kıvamındadır. Takip edin, ufkunuzu ve tarzınızı geliştirin.                                    

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder