Pazar, Ekim 02, 2016

Yatağınız Kaç Yıl Dayanıyor?

Yeni bir eşya alırken en çok dikkat etmemiz gereken kriterlerden biri, o eşyanın ne kadar dayanıklı olduğudur. Harcamalarımıza değecek bir eşyaya sahip olmak için günlerce uğraşsak da aldığımız eşyaları korumasını bilmediğimizde, ne kadar kaliteli olursa olsun yıpranmanın önüne geçemeyiz. Aldığımız ilk günkü gibi kalmasını istediğimiz eşyalar, doğru bakımı yapamadığımız için yıpranıp kenara atılıyor. Özellikle yatak gibi hayatımızın önemli bir parçasını oluşturan eşyaların zaman içinde yıpranmasının önüne geçmeliyiz. Yatak koruyucu olarak bilinen alezleri kullanmak, bu konuda en uygun çözüm olacaktır.
                Üzerinde her gün uyuduğumuz yataklar, yıprandığı gibi üstüne bir de mikrop ve bakteri üretiyor. Temiz olduğunu düşündüğümüz yataklarımızın üzerinde gizli tehlikeler barınıyor. Düzenli temizlik yapsak da bu tehlikenin önüne geçmemiz çok zor. Ayrıca üzerine sıvı döküldüğünde, temizliğin yapılması çok zor oluyor. Bu yüzden alezler, yatağı korudukları için ömrünü de uzun tutmamızı sağlıyor.
                Yatak koruyucu üretiminde öncü bir marka olan Yatsan’da, yataklarınızın sağlıklı bir şekilde korunması için oldukça kaliteli alezler bulunuyor. Yatağınızın mikrop ve bakterilerden uzak kalmasını ve uzun süre aynı yatağı sağlıklı bir şekilde kullanmanızı sağlayacak olan alezlerin kullanımı ise oldukça kolay. Yatak çarşafının altına serilen yatak alezleri, istendiği zaman çıkarılıp yıkanabiliyor. Bu sayede, yatağınızın üzerine bir şey döküldüğünde kolaylıkla temizleyebiliyorsunuz. Bebek ve yetişkin yatakları için çokça tercih edilen yatak alezlerinden pek çok seçeneği Yatsan’da bulabilirsiniz.

                Pamuklu ve Aloe Vera’lı alezler, vücut ısısını oda sıcaklığına göre dengeliyor. Hava dolaşımı sağladığı için her mevsimde rahat bir uyku sağlıyor. Bunun dışında Bamboo,Thermo gibi başka modelleri de Yatsan’da bulabilirsiniz. Alez modelleri arasında farklılıklar olsa da, hangisini alırsanız alın yatağınız korumak için en önemli adımı atmış olursunuz. Bu sayede her yıl yeni bir yatak masrafına da girmezsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder