Salı, Temmuz 19, 2016

Gözlükler Dünyaya Nasıl Baktığınızı Anlatır

Yaz tüm hızıyla devam ederken bu senenin popüler stilleri belli olmuş gibi görünüyor.  Tatil sezonunun başlarında yaşanan yeni modayı keşfetme çabası ve bocalama döneminin ardından bu senenin tarzı artık şekillenmişe benziyor. Yaz dendiğinde akla gelen tartışmasız ilk aksesuar olan güneş gözlüğünün prestijli ismi Atasun Optik, bu yazın tarz haritasını çıkardı bile. Çok satan modelleri ve yükselen trend markaları dikkate alarak hazırladığı bu listede, sizden ya da bir tanıdığınızdan bahsedildiğini hissetmeniz oldukça mümkün. Listede yer alan gözlük modellerinin tamamını Atasun Optik’in resmi sitesi olan Atasunoptik.com.tr adresinde bulabileceğinizi hatırlatıyor, sizi bu senenin tarz keşfine davet ediyoruz.


1- 2016 modasını yakalamış, enerji dolu kadın:


 
Seen secf38 dd

Hem modayı takip eden hem de kendi stilini taşımayı bilenlerin tercihi, cesur renklerde klasik bir model. Yazınıza biraz daha renk katmak istiyorsanız bu modele mutlaka bir göz atmanız gerekiyor.


2- Klasiklerden vazgeçemeyen ama klişelerden de sıkılmış erkeklerin tercihi:Rayban rb 4171

Risk almayı sevmeyen ama yeni trendlerden de geri kalmayanlar için modern bir klasik. Geleceğin klasiklerinden biri olmaya şimdiden aday.

3- Gönlü nostaljiden, aklı modernlikten yana olan kadınlar:


Tommy Hilfiger 1363/s k2w 54

Yeşilçam’ın havalı aktrislerinin gözlük desenleri, yeni nesil saydam saplar ile bir araya geldi. Karakterini yansıtmayı sevenler için bu yazın tercihi bir Tommy Hilfiger.


4- Enerjisi ne gündüz ne de gece bitmeyen temposu yüksek erkekler:


Oakley 9263 926305 63

Gözlüğü görür görmez gözünüzde bir karakter belirdi değil mi? İşte her yerde kendini belli eden o sportif kişi, bu yaz da seçimini güçlü bir renk ve sağlam bir formdan yana kullanıyor. Gece gündüz yanından eksik etmeyeceği bir Oakley ile tarzını yansıtıyor.


5- Dünyayı biraz daha renkli görmeyi her zaman tercih eden kadınların tercihi: Renkli camlar.


Heritage hsaf18 bb

Kadınlık ve kadınlığın gücünü temsil eden renk olarak mor… İşte modası hiçbir zaman geçmeyecek bir birlikteliğin iki tarafı. Kadınların uzun yıllara dayanan bu sevgisi, bu yaz yeniden sokaklar ve plajlarda görünüyor.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder