Cumartesi, Şubat 06, 2016

Günlük

Günler tatlı bir telaş içinde geçiyor...
Hızlı ve eğlenceli... Bazen de çetrefilli ve karışık:)
Zaman zaman gerçekten yorulduğumu kabul etmem gerekiyor. Bu düğün dernek işleri kolay değilmiş. Tahminimden çok daha fazla şey var düşünmem(iz) gereken...

Allahtan bazı şeyleri hallettim de listem birer birer eksilmeye başladı. Geçtiğimiz hafta İstanbul'daydık. Hem kuzen nikahı hem alışveriş ikisini bir arada çıkaralım dedik.
Gelinliğimi aldım bir kere, aklımda olmayan bir modeli tamam alıyoruz diyerek aldım gitti :) Zaten hiç bir zaman şöyle olsun böyle olsun diye hayal etmemiştim üzerime giyince beğeni oranının yüksekliğini göz önünde bulundurarak evet dedim.
Ama duvağımı oradan almadım, çünkü duvak fiyatları gelinlik fiyatının 3 te1'i. Zaten ertesi gün Eminönü'ne gidecektik oradan alırız malzemeleri terzi halam diker dedik:) 
Gelin ayakkabılarım tamam, duvak malzememi aldım, gelin çiçeğim alındı ufak tefek düğün ve kına eksikliklerim vardı onlarda tamam.

Az bir şey kaldı gibi... 
Bu ara ev telaşımız ve mobilya seçme merasimimiz var. 
Ki bence mobilya seçmek hakkaten sıkıntılı bi iş. 
Asla emin olamıyosun ve fikirlerin devamlı değişiyor. Mesela önceden pastel tonlu beyaz evlere bayılırken bu ara country tarzı evler ruhumu sıkmaya başladı. Her yer pembe mavi ve mint yeşili sanki. İşin garibi kahve tonlarından da acaip sıkıldım:) Doğal ahşapla aram iyi bu ara, mobilyamız nasıl olucak acaip merak içindeyim.
Aman işte günler bu döngü içinde geçip gidiyor, bir yandan aşırı heyecan ve her şeyin tadını doyasıya çıkarma isteği, diğer yandan bir an önce olsun bitsin de rahatlayalım isteği:)2 yorum:

 1. Ya ne kadar güzel telaşlı işler bunlar , insan gerçekten kararsız kalıyor mobilye seçerken öünkü yaşantısının çoğunu orada geçirecek.
  Merakla bekliyorum yazılarını :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. valla düğünle ilgili herşeyde kararsız kalıyo insan canım :)

   Sil