Cuma, Temmuz 10, 2015

Hakkımda Bilmediğiniz 11 Şey

Aycancım beni Hakkımda Bilmediğiniz 11 Şey mimine davet etmiş, uzun bir süre mim cevaplayamadıktan sonra bunu keyifle cevaplayacağım.( Evet çok özür dilerim gelen mim davetlerinin çoğuna zaman bulamadığım için dönemiyorum, sonra da unutuyorum)1-  Blog yazmak için ne gibi özelliklere sahip olmak gerekir? Herkes blog yazabilir mi?
Blog yazmak için öncelikle kendini klavye ile güzel ifade edebilmek,  samimi olmak ve gerçekleri anlatmak önemli. Neticede çok okunan bir blogsanız takipçileriniz sizin sözünüze güveniyorlar özellikle ürün yorumlarında kesinlikle yol gösterici oluyorsunuz.
Bence birazcık bilgisayardan anlayan, ve yazı dili kuvvetli olan herkes blog yazabilir.

2-  Severek takip ettiğin, yazı dilini sevdiğin bloggerlar kimler?
Çok fazla var aslında.. Ama ilk aklıma gelenleri yazayım. Aycan Hayata Dair,  Buralı Olmayan, Zeynep Harikalar Diyarında, ZeynepinEvi, Balköpüğü Blog, All Good Things,.

3- 3 kelimeyle kendini ifade etmen gerekse bunlar ne olurdu?
Titiz, Sabırsız, Heyecanlı

4- Almadan yapamam dediğin, bittikçe aldığın kozmetik ürünü?
Rimel 

5- En sevdiğin yabancı/yerli dizi?
Yerli olarak Aşk Yeniden diyebilirim, Yabancı hangisini daha çok sevdiğime karar veremediğim için bir kaç tane yazayım, Game of Thrones, The Wampire Diaries, Bones, Sex and the City, 

6- Totemlerin var mı?
''İyi düşün iyi olsun'' sanırım tek totemim :)

7- Biraz özel hayat konuşalım mı? :)) Hayatında biri var mı? İlişkiler hakkında düşüncelerin? 
Dolu dolu 3 yıldır bana göre dünyanın en iyi Sevgilisine sahibim...
Aşkı aramaktan vazgeçtiğinde ve akışına bıraktığında kapını çalıyor bence.. Sevmek sevilmek dünyanın en güzel şeyi bu yazıyı okuyan ve şık olmayan herkes inşallah Dünya'nın en büyük aşkına kavuşur :)

8-  Sosyal medyanın hayatında ki yeri? En çok kullandığın sosyal medya?
İşim gereği masabaşındayım devamlı ve sosyal medyayı yakından takip ediyorum. Facebooktan çok sıkılmakla birlikte iş nedenlerinden dolayı kapatamıyorum. En çok kullandığım pek tabi ki Instagram.. İlk yükleyenlerden olabilirim bence :)

9-  Canın çok sıkıldı, işin içinden çıkamıyorsun kendini iyi hissetmek için ne yaparsın?
Sırasıyla Annemi, Babamı, Sevgilimi, Ablamı ve Kardeşimi arar onların beni sakinleştirmesini beklerim. Ama çok darlanmışsam ve derdimi kimselere anlatamıyorsam eğer eve gider, yatağa uzanır, SATC açar gülerim. Bu dizinin iyi gelmediği kadın yoktur bence :)

10- Şu sıralar dinlemeyi en sevdiğin şarkı ?
Fazlasıyla romantik...
The Civil Wars - Dance me to the end of Love

11-  Şu an hayatında olmak istediğin yerde misin? Mutluluk, huzur, aşk seninle mi? :)
Bunu hep düşünüyorum, iş olarak istediğim kariyer basamaklarını tırmanamadım maalesef acı gerçek... Hatta istediğimden çok farklı bir meslekteyim şu anda.
İşimi çok seviyorum ama hep İngilizce öğretmeni olmak istemiştim..
Ama tam şu anda mutluyum, huzurluyum ve çok aşığım :) 

Bende aynı sorularla bu eğlenceli mime katılmak isteyen herkesi davet ediyorum. Cevaplarınızı yazdığınızda bu postun altında yorum bırakmayı unutmayın :)

3 yorum:

 1. çok sevimli bir blogun var takipteyim bende beklerim. cileklireccel.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoşgeldin, teşekkür ederim :)

   Sil
 2. Daha yeni gördüm, paylaşşşşşş şu postlarıııııı, bu arada soruları ne güzel hazırlamışım :)) Cevaplarda çok samimi senin gibi, şu aşk hakkında dediğin varya kesinlikle katılıyorum aramıyorum, sormuyorum nerede gözü kör olası :)) 3 kelimeyle kendini ifade etmene de bayıldım çünkü gerçekten öylesin titiz, heyecanlı, sabırsız ♥ öperim

  YanıtlaSil